Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Weight
mn: Жин

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн
