Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Enabled
no: Aktivert

en: Administration
no: Administrasjon

en: Weight
no: Vekt

en: Expanded
no: Utvidet

en: Menu link
no: Menylenke

en: Your configuration has been saved.
no: Oppsettet ditt ble lagret.
