Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Handelingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Weight
nl: Gewicht

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Menu link
nl: Menulink

en: Your configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.
