Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Weight
nn: Vekt

en: Your configuration has been saved.
nn: Oppsettet er lagra.
