Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pl: Czynności

en: Enabled
pl: Włączony

en: Administration
pl: Zarządzanie

en: Weight
pl: Waga

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Your configuration has been saved.
pl: Zapisano zmiany.
