Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Ativo

en: Administration
pt: Administração

en: Weight
pt: Peso

en: Expanded
pt: Expandido

en: Menu link
pt: Ligação de Menu

en: Your configuration has been saved.
pt: A sua configuração foi guardada.
