Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operaţii

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Weight
ro: Greutate

en: Expanded
ro: Expandat

en: Menu link
ro: Legătură meniu

en: Your configuration has been saved.
ro: Configurația dumneavoastră a fost salvată.
