Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ru: Действия

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Управление

en: Weight
ru: Вес

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Your configuration has been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.
