Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Weight
sk: Váha

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Your configuration has been saved.
sk: Vaša konfigurácia bola uložená.
