Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Weight
sl: Teža

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Menu link
sl: Povezava menija
