Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Veprime

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Administration
sq: Administrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Expanded
sq: Shpalosur
