Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Your configuration has been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
