Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Weight
ta: எடை

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: Your configuration has been saved.
ta: தங்கள் முறையமைப்புகள் சேமிக்கப்பட்டது.
