Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Administration
th: ดูแลระบบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย
