Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Administration
tr: Yönetim

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Your configuration has been saved.
tr: Yapılandırmanız kaydedildi.
