Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
uk: Дії

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Administration
uk: Керування

en: Weight
uk: Вага

en: Expanded
uk: Розширене

en: Menu link
uk: Посилання на меню

en: Your configuration has been saved.
uk: Ваші налаштування збережено.
