Menu Expanded (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Expanded
vi: Mở rộng
