Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Block
am: ጥምር

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
