Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Save
ast: Guardar

en: Display
ast: Pantalla

en: Block
ast: Bloque

en: Menu link
ast: Enllaz del menú
