Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Save
az: Saxla

en: Display
az: Monitor

en: Block
az: Blok

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Fields
az: Sahələr

en: Full
az: Tam

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Link path
az: Bağlantı linki

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
