Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Save
bg: Запази

en: Display
bg: Дисплей

en: Block
bg: Блокирай

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Menu name
bg: Име на меню

en: list links
bg: списък с линкове
