Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Display
bs: Prikaz

en: Block
bs: Blok

en: Fields
bs: Polja

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Link path
bs: Putanja linka

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
