Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Save
de: Speichern

en: Display
de: Anzeige

en: Menu link
de: Menü-Link

en: Fields
de: Felder

en: Full
de: Vollständig

en: Manage fields
de: Felder verwalten

en: Menu name
de: Menüname

en: edit menu
de: Menü bearbeiten

en: Link title
de: Link-Titel

en: Link path
de: Linkpfad

en: list links
de: Links auflisten

en: manage fields
de: Felder verwalten

en: Manage display
de: Anzeige verwalten

en: add link
de: Link hinzufügen

en: manage display
de: Anzeige verwalten

en: No menus available.
de: Keine Menüs verfügbar.
