Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Fields
el: Πεδία

en: Full
el: Πλήρες

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Link path
el: Διαδρομή συνδέσμου

en: list links
el: λίστα στοιχείων

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: add link
el: προσθήκη στοιχείου

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης
