Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Save
es: Guardar

en: Display
es: Presentación

en: Block
es: Bloque

en: Menu link
es: Enlace del menu

en: Fields
es: Campos

en: Full
es: Completo

en: Manage fields
es: Administrar campos

en: Menu name
es: Nombre del menú

en: edit menu
es: editar menú

en: Link title
es: Título de enlace

en: Link path
es: Ruta del enlace

en: list links
es: listar enlaces

en: manage fields
es: gestionar campos

en: Manage display
es: Gestionar presentación

en: add link
es: añadir enlace

en: manage display
es: gestionar presentación
