Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Save
fi: Tallenna

en: Display
fi: Näyttö

en: Block
fi: Lohko

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Fields
fi: Kentät

en: Full
fi: Kokonainen

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: edit menu
fi: muokkaa valikkoa

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Link path
fi: Linkin polku

en: list links
fi: listaa linkit

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: add link
fi: lisää linkki

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää
