Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Save
fr: Enregistrer

en: Display
fr: Affichage

en: Block
fr: Bloc

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Fields
fr: Champs

en: Full
fr: Complet

en: Manage fields
fr: Gérer les champs

en: Menu name
fr: Nom du menu

en: edit menu
fr: modifier le menu

en: Link title
fr: Titre du lien

en: Link path
fr: Chemin du lien

en: list links
fr: lister les liens

en: manage fields
fr: gérer les champs

en: Manage display
fr: Gérer l'affichage

en: add link
fr: ajouter un lien

en: manage display
fr: gérer l'affichage
