Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Save
gl: Gardar

en: Display
gl: Visualización

en: Block
gl: Bloque

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Fields
gl: Campos

en: Full
gl: Completo

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: edit menu
gl: editar menú

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: list links
gl: mostrar enlaces

en: manage fields
gl: administrar campos

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: add link
gl: engadir enlace

en: manage display
gl: xestionar presentación
