Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Save
hr: Spremi

en: Display
hr: Prikaz

en: Block
hr: Blok

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Fields
hr: Polja

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: edit menu
hr: uredi izbornik

en: list links
hr: prikaži poveznice

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: Manage display
hr: Uredi prikaz

en: add link
hr: dodaj poveznicu

en: manage display
hr: upravljanje prikazom
