Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Save
id: Simpan

en: Display
id: Tampilan

en: Block
id: Blok

en: Menu link
id: Tautan Menu

en: Fields
id: Bidang isian

en: Full
id: Penuh

en: Manage fields
id: Kelola bidang

en: Menu name
id: Nama menu

en: edit menu
id: sunting menu

en: Link title
id: Tautan judul

en: Link path
id: Jalur tautan

en: list links
id: daftar pranala

en: manage fields
id: kelola field

en: Manage display
id: Kelola tampilan

en: add link
id: tambah tautan

en: manage display
id: kelola tampilan
