Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Save
is: Vista

en: Display
is: Sýna

en: Block
is: Blokk

en: Fields
is: Svæði

en: Menu name
is: Nafn á valmynd
