Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Save
it: Salva

en: Display
it: Visualizzazione

en: Block
it: Blocco

en: Menu link
it: Voce del menu

en: Fields
it: Campi

en: Full
it: Completo

en: Manage fields
it: Gestisci campi

en: Menu name
it: Nome del menu

en: edit menu
it: modifica menu

en: Link title
it: Titolo del link

en: Link path
it: Percorso del link

en: list links
it: elenca le voci del menu

en: manage fields
it: gestisci campi

en: Manage display
it: Gestione visualizzazione

en: add link
it: aggiungi link

en: manage display
it: gestisci la visualizzazione
