Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Save
ja: 保存

en: Display
ja: 表示

en: Block
ja: ブロック

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Fields
ja: フィールド

en: Full
ja: すべて

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Menu name
ja: メニューの名前

en: edit menu
ja: メニューを編集

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: Link path
ja: リンクパス

en: list links
ja: リンク一覧

en: manage fields
ja: フィールドの管理

en: Manage display
ja: 表示管理

en: add link
ja: リンクを追加

en: manage display
ja: 表示の管理
