Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Save
jv: Simpen

en: Display
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Fields
jv: Field

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: edit menu
jv: ngubah menu

en: list links
jv: daftar pranala

en: manage fields
jv: Natani field

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: add link
jv: tambah pranala

en: manage display
jv: nata tampilan
