Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Display
ka: ჩვენება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Fields
ka: ველები

en: Full
ka: სრული

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი

en: edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება
