Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ
