Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
