Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Display
mr: दाखवा

en: Block
mr: भाग
