Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Block
ne: ब्लक

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
