Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Save
sk: Uložiť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Block
sk: Blok

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Fields
sk: Polia

en: Full
sk: Plný

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Menu name
sk: Názov menu

en: edit menu
sk: upraviť menu

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: list links
sk: zobraziť odkazy

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: add link
sk: pridať odkaz

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie
