Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Save
sr: Сачувај

en: Display
sr: Приказ

en: Block
sr: Блок

en: Menu name
sr: Назив менија
