Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Display
te: చూపు

en: Full
te: పూర్తి

en: Menu name
te: మెనూ పేరు
