Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Full
ug: تولۇق

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى

en: add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش
