Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Save
vi: Lưu

en: Display
vi: Hiển thị

en: Block
vi: Khối

en: Menu link
vi: Liên kết trên trình đơn

en: Fields
vi: Các trường

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Manage fields
vi: Quản lý trường

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: edit menu
vi: sửa trình đơn

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: list links
vi: các liên kết

en: manage fields
vi: quản lý trường

en: Manage display
vi: Quản lý hiển thị

en: add link
vi: thêm liên kết

en: manage display
vi: quản lý hiển thị
