Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Save
ar: حفظ

en: Display
ar: العرض

en: Block
ar: الصندوق

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Fields
ar: الحقول

en: Full
ar: كامل

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: edit menu
ar: تحرير القائمة

en: list links
ar: سرد الروابط

en: manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: add link
ar: إضافة رابط

en: manage display
ar: إدارة العرض
