Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Save
be: Захаваць

en: Display
be: Паказ

en: Block
be: Блок

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Fields
be: Палі

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Menu name
be: Назва меню

en: edit menu
be: рэдагаваць мэню

en: list links
be: спіс спасылак

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: add link
be: дадаць спасылку

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем
