Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Block
bn: ব্লক

en: Fields
bn: ফিল্ড
