Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Save
ca: Desa

en: Display
ca: Visualització

en: Block
ca: Bloc

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Fields
ca: Camps

en: Full
ca: Complet

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: edit menu
ca: edita el menú

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: list links
ca: llista els enllaços

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: add link
ca: afegeix un enllaç

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: No menus available.
ca: Cap menú disponible.
