Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Save
da: Gem

en: Block
da: Blok

en: Menu link
da: Menu-link

en: Fields
da: Felter

en: Full
da: Fuld

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Menu name
da: Navn

en: edit menu
da: rediger menu

en: Link title
da: Linktitel

en: Link path
da: Linksti

en: list links
da: vis links

en: manage fields
da: håndtér felter

en: Manage display
da: Håndtér visning

en: add link
da: tilføj link

en: manage display
da: håndtér visning
