Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Save
et: Salvesta

en: Display
et: Kuva

en: Block
et: Plokk

en: Menu link
et: Menüülink

en: Fields
et: Väljad

en: Full
et: Täielik

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: edit menu
et: muuda menüüd

en: Link path
et: Lingi teekond

en: list links
et: linkide nimekiri

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: add link
et: lisa link

en: manage display
et: halda kuva
